Poszukiwania zaginionej siostry

Blog książkowy – Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr

Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7

Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7” Lucinda Riley (https://www.taniaksiazka.pl/zaginiona-siostra-siedem-siostr-tom-7-lucinda-riley-p-1521522.html) to kolejny tom z serii Siedmiu sióstr, które zostały wydane przez wydawnictwo Albatros. “Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7” została wydana 2 czerwca 2021 roku, by zachwycić fanów serii Siedem sióstr po raz kolejny swoim magicznym światem oraz zwrotami akcji.

O SERII SIEDEM SIÓSTR

“Zaginiona siostra. l Siedem sióstr. Tom 7” należy do serii obyczajowej Siedem sióstr, którą wykreowała wybitna autorka Lucinda Riley. Seria Siedem sióstr opowiada o siedmiu siostrach, które mają imiona po mitycznych Plejadach, i w poprzednich sześciu tomach czytelnik poznał sześć sióstr, a w “Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7” ma szansę poznać ostatnią, siódmą siostrę.

Seria o Siedmiu siostrach, opowiada o człowieczeństwie, sile kobiet, siostrzanej miłości oraz wolności kobiet o decydowaniu o sobie i walki o swoje prawa. Autorka pisząc serię Siedem sióstr, chciała podkreślić rolę kobiet w rozwoju świata i to jak wpływały one na ważne zmiany zachodzące na świecie.

ZAGINIONA SIOSTRA. CYKL SIEDMIU SIÓSTR. TOM 7

Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7” Luciny Riley to książka baśniowa, pełna przygód, która zapiera dech w piersiach. Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej serii Siedem sióstr. 

Sześć sióstr. Choć urodzili się na różnych kontynentach, dorastali w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Ich  ojciec nadał im imiona po mitycznych Plejadach. Każda z nich prowadzi własne życie i rzadko mają okazję, by się spotkać. Zostały jednak zabrane do domu przez przypadkową śmierć ich ojca, który zostawił każdej list i wskazówki, które mogą pomóc im znaleźć siódmą siostrę.

Po sensacyjnym raporcie rodzinnego prawnika Georga Hoffmana, który być może zidentyfikować zaginioną siostrę, Maya i Ally znalazły poszlakę w winnicy w Nowej Zelandii. Znaleźli też zdjęcie niezwykłego pierścionka ze szmaragdami w kształcie gwiazdy. Dziewczyny zaczęły ścigać się z czasem, aby jak najszybciej odnaleźć zaginioną siostrę, aby wraz z innymi siostrami mogła złożyć wieńce na Morzu Egejskim, gdzie Ally po raz ostatni widziała jacht swojego ojca Pasalta.

Niestety, właścicielka pierścionka Mary McDougal jest jedyną osobą, która może potwierdzić, że jej córka Mary Kay jest rzeczywiście Zaginioną Siostrą, która właśnie zaczęła podróż dookoła świata. Siostry pojechały więc kolejno do Nowej Zelandii, Kanady, Anglii, Francji i Irlandii, ale nieuchwytna Merope wymyka się im. Wygląda na to, że nie chcę zostać odkryta…

Zapomniana przeszłość, skomplikowane relację, sekrety, oraz złamane serce to znaki rozpoznawcze twórczości Lucindy Riley, która takżę włożyła je do swojej kolejnej powieści z serii o Siedmiu siostrach- “Zaginiona siostra. Siedem sióstr. Tom 7”.

 

Zosia

w górę